זה רדיו?

רשימה שכתבתי על עתיד קול ישראל פורסמה באתר NFC ובעיתון "הארץ". אני מביא לינקים לשני הפרסומים בגלל הבדלי עריכה קלים. המקור שלי פורסם כלשונו בNFC ואילו ב"הארץ" היו כמה תיקונים קלים.

להלן הלינק לאתר NFC חדשות מחלקה ראשונה:

http://www.nfc.co.il/blog/pdbloch/

ואילו ב"הארץ":

http://new.haaretz.co.il/hasite/spages/883024.html

סגור לפרסום תגובות והשארת עקבות.

תגובות

 • איריס  ביום יולי 18, 2007 בשעה 9:19 am

  דני _בעקבות תגובתך לנושא ברק אצלי בבלוג – \אני עושה תרגיל בקופירייטינג בנושא, ויש לי "לובי" מול משרד הבטחון כך שיש בזה נגע של שחיתות אישית 🙂 הדעות שלי הן שמאלה חזק ממפלגת העבודה.

  כיועץ מן הצד, הייתי אומרת שהבלוגים של תומכי העבודה, כולל אתה, לא עושים שירות למפלגה. המחנאות גוררת אצלכם ביקורת לא מרוסנת על אנשים בתוך המפלגה. אדם סביר היה אומר, אם זה מה שאומרים אנשים מתוך המפלגה, למה לי להצביע לה בכלל ? תחשוב על זה.

 • דני בלוך  ביום יולי 18, 2007 בשעה 9:52 am

  אני נתתי לברק הרבה קרדיט בעבר וגם עכשיו רציתי לתת לו לא רק מאה ימי חסד. הבעייה היא בו – הוא שותק, הוא אינו מקרב את המחנות האחרים וחוזר להתנהג כנפוליאון. נגמרו הזמנים שבהם תומכי מפלגה חייבים בנאמנות עיוורת להנהגה. חובת ההוכחה היא עליו, לא עלינו.

 • איתי אשר  ביום יולי 18, 2007 בשעה 10:24 am

  אני הצבעתי למפלגת העבודה והצטרפתי כחבר במפלגת העבודה. זה לא אומר שאני תומך במפלגת העבודה. לא חתמתי על חוזה לכל החיים עם המפלגה, נהפוך הוא – היא צריכה לחזר אחרי כל יום בשנה.

  המפלגה הזו נראית כרגע רע מאוד וכרגע את קולי היא לא תקבל, כמו גם את קולם של הרבה מאוד מהמצביעים החדשים שלה בבחירות 2006. אין לכך קשר למחנאות, איני שייך למחנה זה או אחר. אני מהמחנה של מצע המפלגה ושל קיום הבטחות לבוחר.

  אני קורא לכל מי שנמצא כמוך שמאלה ממפלגת העבודה להתפקד אליה, כדי להפוך אותה למפלגה שהמצע שלה הן המדיני והן החברתי יהיה שווה את הנייר שעליו הוא כתוב.

  התפקדות למפלגות והחזקת הפוליטיקאים בביצים היא אמצעי חשוב ביותר למאבקים אזרחיים חברתיים (כגון איכות סביבה, זכויות הומוסקסואלים ועוד) לא פחות מהפגנות ועצרות ואולי אף יותר.

 • דני בלוך  ביום יולי 18, 2007 בשעה 11:22 am

  אני מצטער שאינך מבינה מה אני רוצה. אינני חבר מוסדות מפלגת העבודה. אינני מתפרנס ממפלגת העבודה ואינני מועמד לשום תפקיד. מה שמעניין אותי הוא טובת המדינה והחברה: צה"ל חזק ויעיל, אך מקפיד על כבוד האדם וזכויות האדם, ממשלה נאמנה לערכים מוסריים, חברתיים על יסודות הציונות הסוציאל-דימוקרטית, עליונות החוק והמשפט, שלטון המקיים התחייבויותיו לבוחר ומקיים את החלטות קודמיו, בלא שינוי תזזיתי כל שנה-שנתיים וממשלה החותרת ללא הרף לשלום, שיש עמו ביטחון. אם את חושבת שברק חותר לכיוונים הללו – תצביעי עבורו. אני עוקב אחרי פעילותו ועוד לא קבעתי עמדתי. אם לא יפעל בדרך הזאת אהיה חופשי להצביע בעד מפלגה שתיראה לי מתאימה יותר בכיוון הנכון בעיני.

 • איריס  ביום יולי 18, 2007 בשעה 12:24 pm

  חשבתי שאתה יותר מזוהה ארגונית עם המפלגה (משום שהבלוג שלך מופיע ב"עבודה שחורה").

 • דני בלוך  ביום יולי 18, 2007 בשעה 1:10 pm

  עבודה שחורה אינה שייכת למפלגת העבודה ויש בה פעילים מכל הקשת הפוליטית

 • איריס  ביום יולי 18, 2007 בשעה 1:17 pm

  זכרתי בוודאות שזה היה אתר של מפלגת העבודה, והנה היה שינוי

  אך הוא לא יהיה בהכרח החלק המרכזי והעיקרי" באתר, בניגוד למה שהיה עד עכשיו.

  הנפח היחסי שתתפוס מפלגת העבודה באתר תלוי בעיקר במפלגת העבודה ובגולשים.
  "

  לא ידעתי.

%d בלוגרים אהבו את זה: