עורכי דין כיחצ"נים

עורכי הדין של אהוד אולמרט תפקדו אתמול כיחצ"ניו וניסו לטהר את השרץ בק"נ טעמים. ספק אם הצליחו. ברור שאי-אפשר להחליט על אשמה פלילית על סמך עדות חלקית. יש להמתין לחקירה נגדית, לעדויות אחרות ובראשן של אורי מסר ולתשובותיהם של אולמרט ושולה זקן. אבל מבחינה ציבורית הפור נפל, אלא אם יוכח שעדותו של טלנסקי היא עדות שקר. כל ההסברים על שדרוג הטיסות ובתי המלון הם עורבא פרח. אם העדות נכונה הרי ראש הממשלה בהיותו איש ציבור קיבל כסף במזומן שלא דווח לא למבקר המדינה ולא לשלטונות המס ושימש גם למטרות אישיות. האם אפשר להוכיח שוחד או כוונה פלילית? זאת נדע רק בסוף הדרך. אבל כבר עכשיו ברור שראש הממשלה לא דיבר אמת כאשר אמר בפומבי לציבור כי לא לקח דבר לעצמו, ולגבי ראש ממשלה ושר, דין פרוטה כדין מאה.

בכל מדינה מתוקנת ראש ממשלה היה קם ומתפטר מיידית או לפחות נוטל חופשה. מי יאמין לראש ממשלה כזה בכל עניין מדיני, בטחוני, כלכלי? אולמרט חייב לפרוש, לפחות זמנית, ועל מפלגתו ושותפיו בממשלה לדרוש ממנו זאת עוד היום.

 

מודעות פרסומת
סגור לפרסום תגובות והשארת עקבות.

תגובות

 • ענת פרי  ביום מאי 28, 2008 בשעה 8:49 am

  לפני כמה דקות שמעתי את אחד מיחצניו של אולמרט טוען ברשת ב שעושים בו לינץ'.

  אין גבול לחוצפה של אולמרט ושל שליחיו, שחושבים שכל אדם שטרם הוכנס לכלא יכול להיות ראש ממשלה.

  אני מרגישה כבר הרבה זמן שאולמרט ושות' הם אלה שעושים לינץ' לדמוקרטיה הישראלית.

 • גולדלבט משה  ביום מאי 28, 2008 בשעה 11:27 am

  ברור כעת שהבקשה לעדות מוקדמת של טלנסקי לא היה לה כל בסיס אמיתי ואסור היה לבית המשפט להיענות לה.לדעתי היא הוגשה בחוסר תום לב מובהק של הפרקליטות כעת קיימת דרישת התפטרות מראש ממשלה כאשר אין אפילו מגמה להגיש כתב אישום ואפילו בטרם נחקר טלנסקי חקירה נגדית מינימאלית
  יש נושא מטריד נוסף-קיים מידע שבין עו"ד מסר ללדור נכרת הסכם בתיווכה של אשתו של מסר שהנה בכירה בפרקליטות המדינה-לפטור את מסר מכל אחריות פלילית ולא לבדוק כיצד מסר נהנה מרשריו עתירי השנים עם אולמרט תמורת עדדות מפלילה. אם מידע זה נכון תהיה רעידת אדמה

 • דני בלוך  ביום מאי 28, 2008 בשעה 1:29 pm

  כל הטענות והמענות אולי נכונים אבל אין מנוס מקביעה שראש ממשלה כזה לא יכול לההמשיך ולכהן אלא אם יוכיח שאין אמת בסיפורים של טלנסקי. היתה או לא היתה נסיעה לחופשה באיטליה? האם מימן טלנסקי שהיה מלונות פאר בביקורים פרטיים של אולמרט ורעייתו? על כך ניתן להשיב ללא דיחוי.

 • רני  ביום מאי 28, 2008 בשעה 8:20 pm

  ברור שאולמרט כאיש נבון ביותר וכעו"ד עם קשרים יודע כיצד להלך על הקו הדק מאין כמותו שמבדיל בין לבין. באגדות העם של תרבויות שונות יש מוטיב של גשר כזה. אבל השאלה אינה שאלה משפטית השאלה היא האם אני רוצה לחיות עם רה"מ שתמיד אבל תמיד יש לו תרוץ טוב ותמיד הוא יוצא זכאי ותמיד הוא מחליק בין החוקים. וברקע מחייך גאידמק..

%d בלוגרים אהבו את זה: