פואד ברק אובמה בן אליעזר

לאחר ניצחונו ההיסטורי של הברק האמריקאי בא הברק הלא אובמה והלא אהוד הישראלי עם רעיון גאוני כיצד לקומם את סוכת העבודה הנופלת: לשריין את הכוכב החדש, הכריזמטי, המשיח והגואל, פואד. נודה כי מאז הרעיון הגאוני לשכנע את מקיין למנות את שרה פיילין ולהבטיח את בחירת אובמה לא בא כבושם הזה לבית מדרש תחמני קדימה והליכוד. פואד פיילין יבטיח כי העבודה תרד למקום הרביעי או החמישי בסיעות הכנסת, אחרי ליברמן וש"ס, והמרכז – שמאלה יהיה בידי ציפי וקדימה. בכך, אגב, תושלם השתטות נסיכי האצ"ל על כל המוקדים הפוליטיים – ביבי, בני בגין ודן מרידור בליכוד, ציפי ליבני ברדימה ורם עמנואל בבית הלבן. ז'בוטינסקי ומנחם בגין – יש לכם יורשים!

 

אם ועידת מפלגת העבודה תאשר את השיריון לפואד היא רק תתקע מסמר נוסף בארון המתים של עצמה. מה עשה פואד שמצדיק את שיריונו? תמו כבר הארגזים במחסני המפלגה? למיכאל מלכיור ול"מימד" אין שיריון אבל לפואד יש. נכון, מלכיור אולי אינו מביא רייטינג כשלום שמחון, שרוב חברי המושבים מתפקדים לעבודה ומצביעים לליכוד, אבל לו ול"מימד" יש משקל סגולי גבוה מזה של שמחון ובן אליעזר ביחד.

מודעות פרסומת
סגור לפרסום תגובות והשארת עקבות.

תגובות

 • גולדלבט משה  ביום נובמבר 6, 2008 בשעה 12:18 pm

  פואד הוא היחיד שכל הזמן ישנן שמועות שאף אחת לא הוכחה-האיש החל דרכו הפוליטית כתומך של אהרון אבו-חצירא המשיך עם עזר וייצמן ונחת בסוף ברכות במפלגת העבודה. תרומה ייחודית כלשהי אין לו-שליטה בשטח כנראה שכן. התשובה לשריון מצויה בשאלתך-עדיין יש ארגזים במחסני המפלגה, הבחירות המוקדמות בפתח ואף אחד לא רוצה את פואד נגדו. השריון נראה להם מחיר זול על מנת להשאיר את הארגזים במחסן ומי יאמר שטעו?

 • דורון  ביום נובמבר 8, 2008 בשעה 7:19 pm

  אבא שלי תמיד סיפר לי שברומניה ארץ הולדתו התנהלה שיטת ה"דלי" בבחירות. אנשים היו מצביעים ושמים את הפתק בדלי א' והפקידים היו באים עם דלי משלהם שם כל הפתקים כבר מסודרים. האם זאת שיטת הארגזים? מתאים מאוד לעבודה.

  אגב ב כ ל מ ד י נ ו ת ה ע ו ל ם – המפלגות המייסדות ירדו מכוחם ונעלמות זה מכבר. כך שהתופעה הינה מקובלת וגם בריאה. הגיעה הזמן למפלגה ישראלית אמיתית.

  אינני טוען שסאת קדימה.

  תודה.

 • דני בלוך  ביום נובמבר 9, 2008 בשעה 8:50 am

  ברוב המדינות הדמוקרטיות קיימות המפלגות המקוריות כמובן בהתאמה לצורכי הזמן והתקופה. כך בארה"ב הרפובליקנים הפכו לשמרנים בעוד שבמחצית השנייה של המאה ה – 19 היו פורצי הדרך וכו'. ברור שמפלגה היא מכשיר ולא דבר שבקדושה . כשמפלגה ותיקה וחשובה נעלמת נשאלת השאלה מה בא במקומה.

 • דורון  ביום נובמבר 15, 2008 בשעה 9:18 am

  תנועת השמאל החדשה: העבודה הפסיקה לשרת המדינה
  http://www.haaretz.co.il/hasite/spages/1037471.html

%d בלוגרים אהבו את זה: